| PinguT a întrebat:

Salutare. M-am gandit sa imi cumpar o tableta grafica. Problema intra aici. Sunt o gramada de modele si fiind incepator, nu stiu care este mai buna. Ce imi recomandati. Pretul sa fie pana in 400 de lei.

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Fiindca esti incepator, ia-ti una mai ieftina pentru inceput pentru a te obisnui cu ea si a invata sa lucrezi. Pe urma poti sa iti iei ceva mai performant.

| Morphines a răspuns:

Bună, am exact ce îți trebuie. O are și un prieten și e impresionat de ea: http://www.emag.ro/......DVG2DYBBM/
Baftă și succes! :)

Răspuns utilizator avertizat