| denisTiky a întrebat:

Ce tastatura cu luminare RGB imi recomandati pana in 100 de lei. Prefer sa fie si mecanica sau semi mecanica, dar asta nu conteaza, este ok si daca este normala. Multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| denisTiky explică (pentru alexboss2020):

Da asta este rgb?

| denisTiky explică (pentru alexboss2020):

Apropo, poate fi si folosita. Doar sa mearga bine

| alexboss2020 a răspuns (pentru denisTiky):

Cred,dupa poze pare ca are multe culori dar nu stiu daca este chiar toata rgb, nu am avut aceasta tastatura nu pot sa spun cat de bine merge, s-ar putea sa ti se strice dupa 2 saptamani, asa ca nu veni la mine sa ma injuri!

| denisTiky explică (pentru alexboss2020):

Nu te injur frate ca nu sunt nebun sa dau vina pe tine ca s-a stricat. nu cred ca e rgb ca la specificatii scrie asa: --> iluminare: rainbow.

| alexboss2020 a răspuns (pentru denisTiky):

Cred ca e RGB rainbow in romana inseamna curcubeu si curcubeul este foarte colorat!

| denisTiky explică (pentru alexboss2020):

Probabil, lasa ca o sa ma uit la un review pe net