| Stefanut12345242 a întrebat:

Ce ziceti. Cand apare ps5 o sa poti sa il prinzi in acea zi? Eu as vrea sa il am fix in acea zi si sa fac rezervare in magazin la altex dar daca nu se respecta mai bine il comand de pe eMAG. Ma scol de la 6 si astept sa il pot comanda. Voi ve ziceti? Se va tine cont daca il rezerv la altex? Mi-e sa nu tina cont si sa nu mai prind nici sa il comand.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca iti faci rezervare la ei... o sa tina cont. Ca altfel nu ar mai fi acea functie. Oricum nu o sa se inghesuie nimeni sa le ia pe toate, stai linistit.

1 răspuns:
| Stefanut12345242 explică (pentru DoarBogdan):

Am auzit ca nu o sa fie multe si dr adta am zis.