| Stefan_Madalin_1992 a întrebat:

Salut comunitate. Ce aplicatie v-ati dori sa existe pentru telefoane, orice raspuns e bine-venit?

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

O aplicatie de Screen Mirroring pentru Android sau iOS. Adica sa conectezi telefonul/tableta la Smart TV si daca e sa mergi la toaleta sa faci baie sau la bucatarie sa mananci... sa se redirectioneze imaginea de pe TV pe tableta sau telefonul mobil. Era mai demult o aplicatie pe iOS, dar au sters-o cei de la Apple. As vrea sa fie o aplicatie dinasta. Sa te uiti pe programul favorit chiar daca nu esti in camera unde este televizorul happy.

| gemeni6226 a răspuns:

Mersul autobuzelor sa nu trebuiasca sa port liste in buzunar, de exemplu ma aflu in statia x si sa stiu ce numar vine in statie in urmatoarele 5-10 minute.

| EneCristian a răspuns:

Un gps ce interactioneaza cu tine( retine locul preferat e smart isi da seama si el incotro ma indrept ) cu o functie de a te conecta cu prieteni sau un program care ajuta bateria reduce consumul da nu tepele astea din comert care nu fac nimic.