| MaxxxaM a întrebat:

Salut.
Sunt nou in domeniu acesta ....si as dori sa stiu cui ..sa ma adresez pentru a face o aplicatie pentru telefoane mobile.
Ce as dori eu este: eu am un forum si as dori ca ce se posteaza pe forum sa apara pe telefoane mobile ..sa apara ca o notificare...( Nou post pe www..forum...)
As dori sa stiu cam ce ar trebui facut pentru o astfel de aplicatie

1 răspuns:
| vatco a răspuns:

Cum adica sa apara pe telefoanele mobile? sa primesti mail sau notificare cum e la facebook?