| DarkAngel1Me1 a întrebat:

Salut,
Cum as putea vizualiza un videoclip sters de pe Youtube, chiar daca alt canal l-a sters?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate cineva l-a salvat și îl postează în alt loc sau cu alt nume

| Bondarel99 a răspuns:

Pai daca e sters de pe Youtube cum crezi? Tu daca stergi o poza de pe Facebook o mai poti vedea pe Facebook?

| LPCTSTR a răspuns:

Imposibil.

| TrustMeIKnow a răspuns:

Nu se poate, daca crezi ca exisita undeva un backup, cauta-l pe google exact cu denumirea video-ului. Este destul de nasol ca daca ai de ex o melodie in playlist pe yt si este stearsa din ceva motive, nu o sa stii ce molodie a fost fiindca scrie doar ca a fost sters si atat sad

| vladboi666 a răspuns:

Se poate.
Incearca cu Wayback Machine.