| anonim_4396 a întrebat:

Cum conectez un videoproiector la calculator? Cu ce cabluri?thinking Cum se procedeaza?

Mersi!

2 răspunsuri:
| Kira22 a răspuns:

Pai videoproiectorul are un cablu albastru care sa pune in spatele monitorului

| Vintu_Seven_1988 a răspuns:

Salut! daca pc-ul tau are o singura mufa de conectare (un VGA de exemplu) atunci trebuie sa scoti cablul din monitor si sa il bagi in videoproiector. apoi trebuie sa pornesti videoproiectorul si sa il setezi pe VGA sau ce ai tu. dar nu se va mai vedea pe monitor.