| Xenoverse a întrebat:

Cum pot copia fisierele de pe laptop la pc? fara stick sau cablu de date.
Astept raspunsuri.

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Le incarci in cloud sau pe un host de fisiere (exista hosturi in care poti depozita 50GB, dar viteza de incarcare si de descarcare e foarte mica...e de preferat cloud-ul, daca nu ai alta alternativa, desi eu nu sunt deloc fan)
Sau prin bluetooth, dar pana cumperi o antena (emitator)
pentru PC, cumperi si un stick.
Sau folosesti memoria telefonului pe post de USB Flash.

| Hyora a răspuns:

Instalezi teamviewer pe ambele dispozitive si iti faci de cap smug

| TeoPT a răspuns:

Dropbox sau Google Drive, deși soluțiile astea cad pentru un volum mare de date (mai mare de câțiva GB).