| Xenoverse1 a întrebat:

Cum pot crea un canal de Youtube? Si cum uploada videoclipurile?

3 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Dacă nu ști nici măcar atâta lucru mai bine stai cuminte. Oricum nu ai ce videoclipuri să postezi tu.

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Canalul de YouTube se creeaza odata cu contul de Google(Gmail).
Cat despre uploadare, depinde de pe ce o faci, de pe telefon sau calculator.
Calculator:
Intri pe youtube.com/upload sau youtube.com si ai putin mai in dreapta fata de casuta de cautare "Upload video" respectiv o sageata in sus.
Telefon
Intri pe Youtube, in stanga lupei(acolo unde dai sa cauti), ai o iconita cu camera video, apesi pe ea si selectezi clipul pe care vrei sa il incarci.

| Mosic_Adrian_1994 a răspuns:

Ca sa faci un canal trebuie sa ai carisma daca faci videoclipuri cu bandicam si needitate sau editate slab nu o sa prinzi la lume.Trebuie sa fii amuzant si nu trebuie sa te prefaci sa fii altfel de persoana trebuie sa fi tu