| robert00112 a întrebat:

Cine e din Timisoara si vrea sa formam o echipa pentru a crea un canal de youtube?

3 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Eu nu sunt din Timisoara dar intrebarea ta m-a pus pe ganduri, si din curiozitate vreau sa stiu ce idee ti-a venit pentru ca canalul tau sa aiba succes, ce filmulete vei pune?

| robert00112 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Pai un canal de divertisment in general ....nu stiu ce sa zic am multe idei in cap ...de aceea caut o echpia pentru ca singur nu pot sa le fac pe toate (adica scenarii, filmare, editare)

| Чернобыль a răspuns:

Eu m-am nascut acolo.
Dar locuiesc in Bucuresti.
Tocmai ieri am venit din Timisoara.