| AxelShane a întrebat:

Asta este o intrebare pentru cei care au canal pe youtube!
De unde luati videoclipurile si le postati?

Răspuns Câştigător
| AnDa_6158 a răspuns:

Eu folosesc Windows Movie Maker pentru. a face video-urile. happy

4 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Păi noi luăm videoclipurile din calculatoarele noastre din "My Documents" pictograma " My Videos".O zi frumoasă.Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le filmez personal cu camera video, copierea altor materiale si redistribuirea este ilegala, incalca drepturile de autor.

| Ralucutza a răspuns:

Videoclipurile le postezi tu, de la tine, nu trebuie sa iei din alta parte- altfel incalci drepturile de autor.

| Demetrius a răspuns:

Nu stiu