| MouSSEauChoColat a întrebat:

Cum pot sa imi aflu parola de la contul pe YouTube, pentru ca am uitat-o?

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Iti scrii email-ul sau numele contului si dai pe ''Can't access your account'' si iti scrii iar email-ul si astepti sa-ti trimite youtube un mesaj.
Trebuie sa te duci la mail si gasesti parola.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai un cont google, incearca logarea cu acest cont, este posibil sa fi intrebat de asocierea conturilor, eu asa am rezolvat, dar aveam acelasi username. nu ai incercat sa recuperezi parola cu contul de mail cu care ai facut cont pe youtube?

| MouSSEauChoColat explică (pentru anonim_4396):

Am incercat acum ca mi-ai spus dar mai dureaza ceva pana sa primesc un mail cu parola. Mersi! happy

| Nemtanu_Iulian_1975 a răspuns:

Salut cum pot afla parola de la contul yootub

| Ciurar_Petrisor_1970 a răspuns:

Cum ami pot afla parola si datele pentru. contul de pe Youtube unde am postat ca petrisorsax

| Mihaela_Rosca_1974 a răspuns:

Nu Mai stiu parola YouTube