| DenisIonut01 a întrebat:

Cum pot trimite un mesaj prin selectie la mai multi oamenii?

ma refer la la messenger de pe facebook.

Răspuns Câştigător
| Melisa031 a răspuns:

Scri mesajul uneia dintre persoane si apoi il selectezi ...adica ti apasat pe el apoi iti apare un mini meniu... Dai pe foward...iar apoi iti apare lista de prieteni si selectezi la cine vrei sa trimiti. Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| lidia12345678 a răspuns:

Pai dai la setari si zice acolo salvati copyati link-ul si dai acolo siti apare facebook si da pposteza pe facebook sau trimite la prieteni