| Vladsnllgddvff a întrebat:

Salut.
Nu pot trimite mesaj pe messenger Facebook.
Îmi tot zice că " couldn't send " de ce?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă nu ești "suspendat" cum spune colega de mai sus, incearcă o reinstalare, un restart, o ștergere de cookies

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai incălcat cu ceva, termenii si conditiile, iar Facebook ti-a suspendat temporar, posibilitatea de trimite mesaje.

https://m.facebook.com/help/181183045316843?locale2=ro_RO

Ar trebui sa primesti un mesaj din partea lor in Inboxul de asistentta (il gasesti pe la...Setari). Acolo scrie daca e vorba de 24h, 72h, 7 zile...

| Vladsnllgddvff explică (pentru floresdemayo):

Dar...de fiecare data cînd trec zilele pe care le dau ei tot îmi zice că nu pot și era peste cateva zile
Asta deja e de doua saptamani