| nikolettta a întrebat:

Cine stie daca da si cum pot trimite mesaje video sau doar audio pe messenger de pe telefon? Ma refer la un mesaj de sine statator nu la optiunea aceea cand suni si nu raspunde de te pune sa lasi mesaj.
Fundita la cel mai explicit raspuns.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Cristian_MP_Ionut_1998 a răspuns:

Când cineva nu îți răspunde messenger îți baga un mesaj vocal să îi lasi persoanei respective la fel e și la tine înțelegi?
Dacă vrei să trimiți un mesaj video înregistrezi un clip de pe cameră și dupa aceea intri pe messenger și dai pe iconita aceea în formă de poză și trimiți clipul apăsând pe video si dând sent. după care să lasi un mesaj vocal apeși pe iconita respectiva cu un microfon si ai la dispozitie 1 min sa spui ce ai degând daca treci de 1 min trimiți mesajul respectiv si înregistrezi altul. SPER CĂ TE-AM AJUTAT

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Din conversatie apesi pe camera si inregistrezi video tinand apasat pe butonul de poza.
Pentru audio ai o pictograma cu un microfon, tii apasat si cand ii dai drumu se trimite automat

| alexis12340975 a răspuns:

Te referi la mesaje vocale? Daca da, este jos, fix langa bara de scris un microfon, tii apăsat pe el pe tot parcursul vorbirii, iar cand ai terminat dai drumul(Nu mai tii apasat) dar daca nu vrei sa il trimiți glisezi in partea stanga.

| alexis12340975 a răspuns:

Te referi la mesaje vocale? Dacă da, atunci jos, lângă bara de scris, este un microfon pe care îl ții apăsat pe tot parcursul vorbirii, iar după ce ai terminat de vorbit îi dai drumul (nu mai tii apăsat), iar daca vrei ca mesajul sa nu se trimita, glisezi spre stanga. Sper ca te-am ajutat.