| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cum pun parola la Wifi? net UPC model router : Cisco EPC3925 intru pe bowser si scriu ip Dupa care imi zice sa bag un User name si Pasword straight face, am incercat la user "admin" si pass "admin" dar nu merge. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Caută pe acolo wpa pe la security pe undeva trebuie să fie și setezi acolo.
http://www.cisco.com/......1192_B.pdf

citește la pagina 32

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu scrie nimic la cisco trebuie să dai log in fără să completezi câmpurile.

| make23 a răspuns:

Incearca la User: Admin si la Parola: nu scrii nimic si d-ai Enter sau eventual Login si vezi daca merge.

| azd a răspuns (pentru Azµre):

Mersi mult am intrat si mai depparte unde dau ca sa pun parola la wi fi?

| azd a răspuns (pentru Azµre):

GATA mersi mult merge :X AI FUNDA!