| CristianApetrei a întrebat:

Salut! Daca am sticla de la tableta sparta, pot folosi ochelari pentru imagine virtuala(VR)?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sigur că poți. poți refolosi și un prezervativ vulcanizat

| RoCkKiD a răspuns:

O sa meargă ca atunci când bagi căștile in ea, sunetul o sa se audă stereo da' e ok.

| CristianApetrei explică (pentru RoCkKiD):

Imi poti recomanda niste ochelari VR pentru tableta Samsung de 9 inch?

| Wr3nch a răspuns:

Daca e atat de spart ca nu vezi nimic nu. Si VR-ul pe tablete e mort de cativa ani.

| CristianApetrei explică (pentru Wr3nch):

Sau sa pot folosi la smart tv... poti sa-mi recomanzi niste ochelari VR?