| Goost a întrebat:

Daca am un smartwatch, il pot asocia cu o casca bluetooth pentru a vorbi direct de pe ceas si sa se auda in casca? Daca da, cum pot face acest lucru?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| iwanttobelive a răspuns:

In situatia in care ceasul tau poate face apeluri (are cartela SIM) atunci odata ce ambele dispozitive (ceasul si castile) au bluetooth-ul activ, in meniul ceasului, cel mai probabil in sectiunea numita bluetooth (poate are alt nume), ai sa vezi castile (probabil seria castilor). Moment in care poti face o conexiune intre cele doua dispozitive (casti si ceas).