| anonim_4396 a întrebat:

Buna ce poti face cu Ceas Smartwatch cu Telefon iUni GT08 S Plus, Bluetooth, Camera, Aluminium? care este rolul cartele sim? poti suna de pe el

Răspuns Câştigător
| RedTMS a răspuns:

Pai, sunt doua moduri in care poti suna de pe ceas!
1. Il conectezi la telefon prin Bluetooth si iti apar contactele telefonului automat la contactele ceasului si poti suna de pe el!
2. Iti bagi cartela in ceas si suni fara conexiune Bluetooth, doar intri in contacte la ceas si le ai acolo nr de tel! FUNDA?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

DACA sunt COMPATIBILE, atunci le poti folosi comlimentar, prin conexiune bluetooth sau chiar si individual, daca smartwatch-ul are posibilitate sa functioneze cu cartela Sim, independent.

Daca NU sunt compatibile, atunci poti pune smartwach-ul in vitrina, ca bibelou.