| ȚuȚu7373 a întrebat:

Sall, imi spuneti si mie o casca bluetooth handsfree care s-a se auda tare. funda

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Era bine daca spuneai si pentru ce tip de telefon. Nu toate se potrivesc la orice telefon.

| Decicumzici a răspuns:

Orice casca se aude tare, trebuie doar sa ai amplificator puternic :) de exemplu placa de sunet pc poate da db de 3 ori mai multi decat telefonul. Totul tine de egalizatoare si filtre. Cum telefonul nu are, de asta se aude incet. Bine daca depasesti maximul la care rezista ele va distorsiona si in timp distrugi membrana (cam in 1 an asa). De exemplu pc are egalizator la windows, dupa aia la winamp inca unul + mai sunt altele externe. Cu 3 egalizatoare dai de pusca casca sau placa de sunet =) casti it recomand in ear astea sunt cele mai bune la bas si volum. http://www.emag.ro/......ss-v1641/c

| Decicumzici a răspuns (pentru Decicumzici):

Da in ear wireles sunt foarte scumpe, mai bine cu fir.

| ȚuȚu7373 explică:

Fratelo eu ziceam de asa ceva http://www.emag.ro/......DFG4LMBBM/ :):):)))

| ȚuȚu7373 explică:

Android, Samsung S Advance