| Twister09 a întrebat:

Salut, daca are cineva un s20 plus.
Poate sa-mi zica daca asa trebuie sa fie cand activez camera selfie mi se aprinde in jurul camerei o luminita dar dispare?
Plus ca in partea de sus, parca nu e prins rama cum trebuie de ecran dar nu tare, foarte putin, dar doar o parte mica oare asa trebuie sa fie?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, nu numai la S20, apare o animatie in jurul camerei, cand se face comutarea de pe camera principala (de pe spate) pe cea din fata.

Legat de a doua intrebare, nu prea inteleg happy Ai putea sa desenezi cumva? big grin

| NLS a răspuns:

"Plus ca in partea de sus, parca nu e prins rama cum trebuie de ecran dar nu tare, foarte putin, dar doar o parte mica oare asa trebuie sa fie? "

Are si telefonul ala un difuzor, si trebuia pus si el undeva. Mai bine spus, ascuns...
https://youtu.be/4UnfoqAdxWI?t=37