| anonimulxxxhd a întrebat:

Salut daca fac un stick cu windows dupa pot sterge si sa refolosesc stick.ul pentru a stoca fisiere si chestii de genu, adica sa sterg win de pe el si cum

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles ca poti! Cum? pur si simplu intri in el si le stergi ca orice altceva happy

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

După ce ai instalat Windows intri în My computer, click dreapta pe stick, format

| octav005 a răspuns:

Normal ca poti. dar indicat ar fi sa faci o formatare a acelui stick. in FAT32 s-au ExFAT