| Gion3334 a întrebat:

Am o intrebare... Daca iti faci un stick bootabil, nu o sa mai poti pune pe el poze, video-uri sau alte fisiere? As vrea sa pun un windows... stickul are 16gb, iar windowsul 4gb restul memoriei de pe stick o voi mai putea folosi? Sau as mai putea sa sterg windowsul de pe stick? Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Poti sa pui tot ce vrei tu, dupa ce faci stick-ul bootabil, deschizi pc-ul normal, intri in my pc dupa care dai click dreapta pe stick-ul care probabil ca o sa aiba numele windows-ului pe care l-ai pus pe el si apesi (open) sau (deschidere)
Dupa care o sa vezi niste fisiere, foldere, etc.
Fa acolo un folder, numeste-l cum vrei tu si acolo poti sa pui orice doresti, eu asa am facut cu driverele si multe fisiere din PC.
Si dupa asta functioneaza si ca un stick bootabil.
Multa bafta.

| Gion3334 explică (pentru Alexul99):

Msss mult!

| Gion3334 explică (pentru Alexul99):

Ms. Dar nu as putea sterge windowsul? Dupa ce l-am instalat? Sa revina la normal... fara windows pe el

| Alexul99 a răspuns (pentru Gion3334):

Sigur, ii dai un format la stick
My pc > click dreapta pe stick > format