| AndreiPlays a întrebat:

Salut.Daca imi modez ps3-ul Multiman 4.81 voi putea juca si jocuri de ps1 si 2?

Răspuns Câştigător
| sir sanjei a răspuns:

Doar cele care au fost emulate si pe ps3(mai nou gasesti in store jocuri de ps1 si 2, atari si alte console vechi care au fost compilate pentru a merge si pe ps3 si ps4)
Daca ai acces sa downlodezi aceste jocuri o sa iti mearga pe ps3.
Repet, doar cele care au fost compilate pentru a merge si pe alte console.

2 răspunsuri:
| AndreiPlays explică (pentru sir sanjei):

Multimesc de raspuns! Cu toate ca n-am inteles nimic happy

| sir sanjei a răspuns (pentru AndreiPlays):

Simplu. Daca jocurile de ps1 si ps2 au fost remasterizate si pentru ps3 si le gasesti de downlodat in mediul online le vei putea juca pe ps3.