| Vladoiu_Edy_1997 a întrebat:

Salut,daca la tv am mufe alba si galbena o sa mearga xbox 360?

Răspuns Câştigător
| SegraveZ a răspuns:

Ca sa conectezi XBOX 360 la TV iti trebuie o mufa HDMI. Un cablu HDMI cel mai probabil vine cu XBOX-ul deci tu trebuie sa cauti o mufa HDMI in spatele sau in laterala TV-ului tau, deci cel mai probabil nu merge sa conectezi XBOX-ul. sad Oricum, daca nu gasesti o mufa HDMI la TV-ul tau atunci incearca sa gasesti numele acelor mufe galbene si albe si sa cauti un HDMI converter la acea mufa.