| AbbyGreen a întrebat:

de curand mi-am cumparat un sony H70 si pe langa cablul USB, contine si 3 mufe(una rosie, una galbena si una alba-in genul http://www.sony.ro/product/dcc-docking-stations---cables /vmc-md3 ) si nu stiu la ce se folosesc. si scuzati categoria dar e cea mai vizualizata

3 răspunsuri:
| andrey23 a răspuns:

Mufele alea se numesc RGB. le bagi in televizor respectand culorile si poti sa vezi filmarile/pozele din camera pe TV.

| AbbyGreen explică:

Pai atunci cand le bag in televizor nu se intampla absolut nimic

| mircea15boy a răspuns:

Cu cablurile alea 3 poti sa te conectezi la calculator