| 1Me9 a întrebat:

Daca m-am conectat pe profilul pe de Instagram pe telefonul unei persoane si acel cineva nu s-a mai conectat pe al sau, ci a ramas pe al meu, eu daca imi schimb parola, il va deconecta cerandu-i parola noua sau va putea ramane bine-mersi atat timp cat nu se deconecteaza de pe contul meu?

Va rog sa imi spuneti, stiu ca pe contul de FaceBook il deconecteaza automat, dar pe Instagram nu am mai patit asta!

Răspuns Câştigător
| Makapae a răspuns:

Salut, il deconecteaza automat. Am pățit si eu la fel cu prietena mea? eram panicat sa nu ramana pe contul meu si am schimbat parola si a deconectat-o automat

1 răspuns:
| 1Me9 explică (pentru Makapae):

Aoleu, ce ma bucur?