| MelindaVictoria a întrebat:

Daca vreau sa conectez un laptop la un tv prin hdmi ce caracteristici trebuie sa aiba capetele de la cablu?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Hdmi si vga sau doar prin hdmi daca ai mufe hdmi si in laptop si in tv

| MelindaVictoria explică (pentru CristiDinBucuresti):

Hdmi-hdmi, dar ma refeream ce mufe trebuie sa aiba ca am cautat pe eMAG si sunt precum tata-tata, ethernet, etc. La partea asta am probleme

| PainTech a răspuns:

Daca vrei sa conectezi direct laptop la TV atunci ai nevoie de un cablu simplu HDMI tata-tata.

https://www.emag.ro/......DCX6JBBBM/

| Daktary a răspuns:

Merge tata-tata daca ai tv-ul cu smart si windows 10 instalat pe laptop mai merge cu connect to a wireless display si nu mai trebuie cablu hdmi.

| PainTech a răspuns (pentru Daktary):

Connect to wireless display, din experiența mea, are o calitate ceva mai inferioară și nu e foarte stabilă (exista intreruperi, sunt relativ rare dar sunt extrem de enervante).