| Flar3 a întrebat:

Salut! De cateva zile am problema asta la PC. Ori de cate ori imi pornesc PC-ul, sau ii dau restart, taskbarul si cateodata, iconitele se opresc din a se arata sau a se incarca. Intrebarea mea este cam ce ar fi de facut. Va rog ajutor cat mai repede!

4 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Ce OS? Ce ver? Ce HW?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Prima miscare: incearca cu un antivirus! Incearca si cu asta: http://bit.ly/2GHTdpg
Daca nu merge solutia este reinstalare OS (sistem de operare).

Bula
| Bula a răspuns:

Doi pasi:
1. Devirusare
2. Restabilirea sistemului la o configuratie d-inaintea aparitiei problemei
Daca cele de mai sus nu ajuta, atunci trebuie facuta a verificare a componentelor sistemului (la un service)

| untu a răspuns:

Trebuie dus la service pentru curatare si verificare PC! PC-ul se incalzeste sau se infierbanta?