| catalin542000 a întrebat:

Salut,de ce cand intru in folderul movie macker si dau la shared nu imi apare folderul profiles ca sa imi pun pluginul acolo?

Pe windows 7 mi-a mers a aparut folderul profiles dar pe windows 10 vad ca nu apare si daca creez eu folderul nu merge ca trebuie sa am un notepad black puteti sa ma ajutati eventuaal sa imi dati movie macker direct instalat?

1 răspuns:
| BIoody a răspuns:

Lasa ma windows movie maker e vechi... foloseste si tu camtasia sau altceva mai nouwinking