| catalin542000 a întrebat:

Salut,de ce cand intru in folderul movie macker si dau la shared nu imi apare folderul profiles ca sa imi pun pluginul acolo?

Pe windows 7 mi-a mers a aparut folderul profiles dar pe windows 10 vad ca nu apare si daca creez eu folderul nu merge ca trebuie sa am un notepad black puteti sa ma ajutati eventuaal sa imi dati movie macker direct instalat?

funda

3 răspunsuri:
| Knight_Ygor_1954 a răspuns:

Eu iti propun sa ramii la Windows 7 desi video-clip-urile sint mai greun de facut.Acest program este mult mai bun ca windows 10.

| catalin542000 explică (pentru Knight_Ygor_1954):

Eu sunt youtuber si fac videoclipuri de un an si ceva si am fost pe win 7 acum is pe 10 intrebarea asta am pus-o de pe win 10 si programul respectiv m-am folosit de el si in win 7 ssi in 10 acum si merge la fel de bine chestia este ca nu apare folderul profiles raspunssul tau nu are legatura cu intrebarea mea de ce nu apare folderul profiles si videoclipurile sunt usor de facut te joci randezi dureaza putin efecte speciale si gata

| Knight_Ygor_1954 a răspuns (pentru catalin542000):

Merci pentru raspuns ....Cu timpiul am observat ca toate programele de Editat video- clipuri au fiecare frumusetea lor depinde doar de talentul care il ai ca sa exprimi transmitind celor care le privesc emotii care sa ii faca sa te aprecieze sau NU