| oli a întrebat:

Am un psp E1004 pe care am instalat tot ceea ce era necesar pentru a merge pe el un joc ISO. Problema este ca atunci cand creez folderul ISO si pun jocul, consola nu mi-l citeste si apare doar corrputed file data. va rog, ajutati-ma! ps: scuzati categoria daca am gresit-o.

Răspuns Câştigător
| Andyᵗᵐ a răspuns:

Poi un psp E1004 necesita multe programe de exemplu cel important program: Pro Be 10.Si dupa cum vezi E1004 merge decat de pe net sa le iei.Eu am avut E1004 acum am Piano Black 3004 deci am ceva experienta in domeniu