| NoSa a întrebat:

De ce cand vreau sa bootez windows 7 (vreau sa-l instalez) pe un laptop DELL Inspirion imi apare " Selected boot device failed ". Care are fi problema?

1 răspuns:
| peperonies a răspuns:

Eu stiu ca media de varsta pe site-u asta e undeva spre 11 ani dar parca nici nu vreti raspunsuri la intrebari. trebuie sa vina lumea cu 120 de intrebari ajutatoare ca sa ajungem undeva. ok vrei sa instalezi windows 7 pe un laptop. de pe ce vrei sa il instalezi? usb? dvd? floppy? retea? univers?