| LipoLipo a întrebat:

De ce nu imi merge click stanga de la mouse?
L-am desfacut sa vad daca este totul in regula si nu are nimic, niciun fir rupt nimic.Click-ul este in perfecta stare doar ca cand apas nu face nimic. Oare ce as putea sa fac ca sa-l repar ca am schimbat de la control panel ca sa pot lucra.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KillaNoFilla a răspuns:

Lipeste ceva(mic cartonas 2mm) pe piciorusul de la cliclul carcasei(sub), evident sau cu pistolul de lipit schimba cutiuta de click cu alta(sunt cam la fel)

1 răspuns:
| LipoLipo explică:

Aa da.Si cand scot carcasa imi merge cand apas pe ala mic rosu, si cand o pun la loc nu merge.Si inainte imi mergea perfect mouse-ul.