| cLeoTicUs a întrebat:

`De ceva timp am probleme cu un mouse genesis gx55, de multe ori cand ai apas click dreapta nu merge, se aude click dar nu se intampla nimic, cum as putea sa il repar?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu: trimite-l la garantie sa ti-l repare cei de acolo nu tu, orice interventie neautorizata aduce dupa sine si pierderea ei.

| devBee a răspuns:

Daca e nou du-l in garantie. Daca nu arunca-l si ia-ti altul / repara-l tu. Daca il duci in garantie nu prea o sa primesti nimic bun inapoi, ci niste injuraturi...