| nJOY20 a întrebat:

De ce nu pot da Add Friend la o persoana de pe Facebook? Imi apare doar: Message si langa... (daca dau pe... imi apare block,poke, report)? Si nu mi-a dat block pentru ca daca luam block nu mai gaseam la search sau nu puteam intra pe profil

3 răspunsuri:
| GabrielStn a răspuns:

Sunt 2 variante:
1. nu poti trimite cereri pentru ca esti blocata
2. persoana respectiva probabil a setat sa primeasca cereri de la prietenii prietenilor, deci daca nu aveti nici macar un prieten comun nu ii poti trimite cerere.

| nJOY20 explică (pentru GabrielStn):

Nu am block pentru ca daca as avea nu as gasio la search sau cand intru pe profilul respectiv sa-mi apara degetul acela de like si sa scrie sorry sau alte chestii
2. avem 97 prieteni comuni...

| nJOY20 explică (pentru GabrielStn):

Nu mi-a dat block, daca aveam block nu o gaseam la search sau nu puteam intra pe profilul respectiv
avem 97 prieteni comuni