| catalinispas a întrebat:

Salut de ce va vreme am cumpărat un microfon de studio cu amplificatori behringer c 1 intre timp am aflat ca imi trebuie phantom Power am cumpărat un mixer behringer xenyx802 problema care este bag mufa XLR in microfon și în mixer pornesc Phantom Power se aprinde ledul la microfon bag bag mufa Jack în pc și celelalte 2 în mixer la output și se aude un bârâit dacă dau mai tare volumul la mic sai se aude foarte încet mai trebuie mufe sau ce va am înțeles ca îmi trebuie placa de sunet pentru ca eu o am incorporata pe placa de baza dar și dacă nu e conectat mic-ul la pc și bag mufa de la boxe în mixer tot la fel se aude știe cineva dau funda

1 răspuns:
| MudvayneMurderer a răspuns:

Nu ma pricep, dar cred ca trebuie sa maresti dinamica de la sunet.