| Pooshtyu a întrebat:

Am o problema mare cu audio-ul la PC.Cand ascult din boxe se aude perfect.Am niste casti cu microfon, le-am conectat si cand vorbesc la microfon se aude cu un *barait.
Am cumparat alte casti si tot asa, cu un *barait.
Am windows Xp, aveti vreo idee?
*Multumesc Anticipat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa spun prosti dar acele casti cat au costat sau ai luat cel mai ieftin set care l-ai gasit pentru ca conteaza
iar daca nu incearca sa ii dai update la softul de la placa de de sunet sau umbla in setarile ei trebuie sa aiba o optiune