| vladdinu a întrebat:

de ceva timp google chrome nu imi mai merge. Cand vreau sa il deschid, imi arata: "Urmatoarele pagini au devenit inactive. Puteti astepta sa devina active sau puteti sa le inchideti." Ce trebuie sa fac?
P.S: acum cateva zile am bifat casuta " use TLS 1.0" de la internet properties pentru a putea rezolva o problema cu un joc, dar am debifat-o in speranta de a vedea daca asta era problema, si nu s-a schimbat nimic... Tin sa mentionez ca imediat dupa ce am bifat aceasta casuta, mi-a mers google chromul, dar a II-a zi cand am deschis calculatorul, am dat de aceasta problema. Am incercat si prin reinstalarea google ului, dar degeaba...
As aprecia foarte mult daca cineva ar reusi sa ma ajute in acest subiect, dau si funda cui reuseste sa ii dea de cap acestei erori.
Multumesc!

1 răspuns:
| Natan97 a răspuns:

Https://support.google.com/chrome/answer/142061 daca tot nu ai reusit sa rezolvi problema descarca Mozila. (e mai bun ca si Chrome)