| gaby500500 a întrebat:

Salut de ceva timp viteza de descarcare este foarte mica comparativ cu viteza de incarcare de obicei cand mergea bine erau cam egale si de ceva vreme sau modificat.
Ce sa fac http://imgur.com/QoaZJOW aveti poza

1 răspuns:
| CostiS98 a răspuns:

Sa nu ai poroble la placa de retea.
Ai putea incerca sa actualizezi driverele de la placa de retea sau sa le dezinstalezi si dupa sa le instalezi din nou
Dar poate fi si de la reteaua la care ai tu contractul de internet facut. pentru ca ei pot face ce vor de la sediul lor. Si poate ti-au scazut viteza de download si pe cea de upload au lasat-o ca inainte.
sper ca te-am ajutat si sper sa o rezolvi. vreau funda daca ai reusit sa afli problema