| JusTmeYuLy a întrebat:

Am facut niste setari la PC pentru ca mergea foarte greu totul...Deci dupa ce am modificat cateva lucruri un timp viteza mea de descarcare era de 1/2 MB/s (destul de mica ) dar acuma o am in scadere... Uneori trag si cu 0 KB/s (adica pur si simplu nu trage) Alteori abia trece de 400 KB/s

Un mic sfat mi-ar fi de ajutor...big grin

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Conner a răspuns:

Aa poate fi de la placa de retea sau de la internet parerea mea e sa lasi asa cum sunt ele setarile eu cu setarile normale am prins 10bm/s happy

| JusTmeYuLy explică (pentru Conner):

Da dar am facut acele setari pentru ca tragea si mai greu...Dar de sarbatori a inceput sa mearga greu...E posibil sa nu mearga prea repede din cauza retelei supraincarcate?

2 răspunsuri:
| Conner a răspuns:

Da