| uSa a întrebat:

de curand am achizitionat un mouse.Totul e bine merge perfect, dupa 2 saptamani intru intr-un joc oarecare si dintr-o data se blocheaza mouse-ul apoi dupa ce opresc PC-UL si astept cam 5-10 minute merge ok.Am intrat in alt joc, acelasi raspuns, s-a blocat.
Acum mai nou se blocheaza timp de 5 secunde si revine iar apoi se blocheaza permanent pana ce dau turn off
Am mouse-ul acesta si am windows xp.
http://www.emag.ro/......RXM-OP70SB

dau funda!

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Se poate sa fie pe duca, sau ai vreo problema cu firul lui sau cu portul happy

1 răspuns:
| tr3ig a răspuns:

Cand ai facut winu ultima oara? posibil sa ai vreun troian pe calculator. bine acum sa nu crezi ca te pun sa formatezi calcu pentru un banal de mous. ia de la un prieten sau vecin un alt mous si incearca-l fa schimb cu cineva si vezi daca tot la fel face inseamna ca e din calculator daca nu ia-ti alt mous