| alodis a întrebat:

Salut de curând am cumpărat un telefon Allview v1 viper si nu imi merge camera din spate nu apare chestia de schimbat camerele asa ca am downloadat o aplicatie spy camera si am dat sa intorc camera pe cea din spate si imi scrie "front camera not found" va rog din suflet, ajutati ma multumesc

3 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Ai incercat sa ii faci update la soft?
De obicei update-urile vin cu imbunatatiri ale sistemului si rezolvare de "buguri". Incearca sa ii faci update.
Gasesti la finalul paginii procedura de update.
http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/v1-viper/descriere/

| alodis explică (pentru Goldenboy97):

Am incercat, la 3 sfert se opreste, cred ca e de vina loader-ul, are moduri de la s4 pe el... chiar nu stiu ce sa ii fac, va rog, ajutor

| alodis explică:

Nu merge nici cu update facut si unele aplicatii nu sunt compatibile cum ar fi asphalt 8. ce pot sa ii fac?