| Cristian12321 a întrebat:

De curand am observat ca la placa mea video (saphire 280x direct cu II) ca se invarte doar 1 vnetilator din cele 2 este normal? Nu am probleme cu temperatura sau ceva dar vreau sa stiu ca fapt divers, se activeaza al doilea ventilator cand placa e incarcata peste 70% sau poate fi "mort" (desi as crede ca as avea probleme cu temperatura daca ar fi asa...)

Răspuns Câştigător
| Borcan_Alex_1999 a răspuns:

Porneste pc ul.Vezi daca primul ventilator se deschide o data cu pc ul. Daca nu, inseamna ca e normal sa fie oprit.Insa daca e pornit inseamna ca ai probleme cu un ventilator. Sper sa ai garanție! ☺