| Andreiii19 a întrebat:

De fiecare data cand deschid pc-ul porneste automat firefox cu niste site-uri in rusa.
Am incercat sa reinstalez firefox, am sters %temp%, am verificat Startup si nu aparea nimic si tot se deschide.
Ce pot face?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.malwarebytes.com/, descarca-l pe cel free, il instalezi, dai scanare, si tu orice extensie vezi in firefox le dezactivezi, ce nu ti se pare ca este in regula, cu nume in rusa/chineza si etc + https://www.malwarebytes.com/products/#for-technicians de aici descarci Malwarebytes AdwCleaner si da-i o scanare rapida, si apoi clean, dupa, dai restart, ca iti va spune el, si gata ai scapat.