| Magnific a întrebat:

Buna de fiecare data cand deschid calculatorul imi deschide automat un folder "nvidia" de ce? cum fac sa nu imi mai apara?

2 răspunsuri:
| OnutsaXD a răspuns:

Se poate sa fie montat pe PC. Trebuie sa il demontezi dintr-un program dintre : Ultra Iso, Power Iso. Sau tot din aceste programe selectezi penultimul Cd ( inainte de help), selectezi Options ( sau Optiuni daca e in romana) si iti apare Auto start si auto mount, tu trebuie sa deselectezi (daca e bifat) auto start. Cam asta e tot.

| nimenialtudecatunanonim a răspuns:

Il dezinstalezi
cauta programul in start si dai uninstal