| FLORENTINAndreea a întrebat:

De fiecare dată când deschid telefonul mi se deschide și Chrome-ul care mă redirecționează pe tot felul de site-uri. Am șters datele, dar tot la fel face.
Am verificat și telefonul nu are viruși.
Ce să fac?

Răspuns Câştigător
| NuSpargConturi84 a răspuns:

Du-te in setari du-te la backup si dai resetare din fabrica.Il lasi sa is faca tot ce trebuie. O sa ti se stearga toate pozele toate videourile si aplicatiile dar macar nu mai iti redirectioneaza pe tot felul de site-uri cu prostii.
O funda?
PSbig grinaca ai si virusi poti face la fel ca si eu am facut asa.

| FLORENTINAndreea explică (pentru NuSpargConturi84):

M-am gândit la asta și până la urmă cred că asta e singura soluție.

| FLORENTINAndreea explică (pentru NuSpargConturi84):

După ce am primit actualizarea de sistem nu s-a mai întâmplat, dar eram pregătită să îl resetez?

7 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poate ai mai multe pagini deschise simultan. E un patratel in partea dreapta sus, numarul din el iti arata cate pagini ai deschise.

| FLORENTINAndreea explică (pentru PrintesaGumitaa):

Tot timpul inchid paginile când nu mai am nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza-ti jocurile si vezi daca-si revine. Unu din el e adware sau ad supported, adica iti baga reclame pe unde prinde.

| FLORENTINAndreea explică (pentru anonim_4396):

Le-am dezinstalat și la fel se întâmplă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FLORENTINAndreea):

Si aplicatiile pe care nu le foloseai? Da-i cum a zis NuSpargConturi84 si reseteaza, poti totusi sa duci pozele si video-urile pe card si sa resetezi dupa ce ai scos cardul.