| TMAIGL a întrebat:

De ieri nu mai pot scapa de un **** de site cand deschid google chrome imi intra pe search.safefinder.com și am încercat și din setări să setez ca la deschidere să fie google și cand deschid o pagina noua și tot finderu' pu*i apare!
Cum sacap de el dau funda!

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Vezi la : Dezinstalare sau Modificare program daca nu s-a instalat ceva in pc!

| K0sti a răspuns:

Asa patesti cand esti pacalici...
http://www.epasystems.ro/adwcleaner/

| vladutcornel a răspuns:

Îmi sună ca și cum o extensie schimbă automat setările browserului.
Dacă așa e, mergi în pagina de extensii (chrome://extensions/) și șterge sau dezactivează orice știi că nu ai instalat.
Nu e nevoie să intri în SafeMode sau ceva de genul ăsta.
În plus, ar trebui să te uiți și în Control Panel » Programs ("Add/Remove Programs" în Windows mai vechi) de programe pe care nu le cunoști și e posibil să se fi instalat împreună cu altceva