| Nirgomax a întrebat:

Salut,deci vreau sa va zic cum sa fac sa intru sa floodez si eu ca nu stiu, uitati cum face in acest video.
https://www.youtube.com/watch?v=WCxGdJs_QIE
Acolo e un root free, si vreau sa floodez cine ma poate ajuta sa scrie aici, PRIMU CARE STIE FUNDA DIR3CT
,adica ce trebuie sa fac ca sa dau flood, unde intru HELP

2 răspunsuri:
| MarcoMC123 a răspuns:

Salut, stiu ca nu e ceea ce cauti, dar mai bine ai invata Pentesting cu care poti sa faci si alte lucruri. Kali Linux este un OS gratis facut special pentru penetration testing. Poti face SYN Attack (un fel de dos attack sau flood mai simplu) folosind Metasploit. Nu e chiar "rocket science", plus ca sunt nenumarate tutoriale pe internet.

| Nirgomax explică (pentru MarcoMC123):

Man,vreau doar cum a facut tipul acela