| somerandomdude713 a întrebat:

Detin un sistem audio Logitech z323 care s-a stricat de ceva vreme. Planuiesc sa imi achizitionez un z623. Subwooferul de la z323 inca functioneaza si doresc sa-l folosesc in continuare. Am observat pe Youtube ca pot lega subwooferele la sateliti pentru un sistem 2.2. De ce splitter e nevoie?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Ai nevoie de un spliter pentru mufa jack de 3.5mm. Costa 2-3 lei la un magazin de specialitate.
Mufa tata bagi in calculator, iar mufele jack de la cele doua sisteme le bagi la iesire, in cele doua mufe mama.